ÜRÜN GRUPLARI
Cialis
Cinsel Güç Arttırıcı İlaçlar
Kampanyalı Cinsel İlaçlar
Bayan Azdırıcı İlaçlar
Geciktirici Ürünler
Penis Büyütücüler
Cinsel İstek Arttırıcılar
Kayganlaştırıcılar
Prezervatifler
Göğüs Büyütücüler
Medikal ve Sağlık
Kozmetik Ürünleri
Sigara Bıraktırıcı Ürünler
Eczane Cinsel Reklam
Ana Sayfa Bayan Azdırıcı İlaçlar Bayan Azdırıcı Kremler
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster A´dan Z´ ye Listele Ucuzdan Pahalıya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Promosyonlu Tümü

Bayan Azdırıcı Kremler

  Bayan azdırıcı kremler bayanların daha kolay orgazm olmasını sağlayan kremlerdir. İnternet sitelerinde forumlarda bayan azdırıcı krem ya da bayan azdırıcı olarak geçen ürünün gerçek ismi ise orgazm kremdir. Orgazm kremleri oldukça etkin ürünlerdir ve orgazm olmasını kolaylaştıran, orgazm sorunu yaşayan bayanların orgazm olmasını sağlayan ürünlerdir.

  Genel kullanıcı kitlesi ise orgazm sorunu yaşayan kişiler, menopoz öncesi bayanlar ve daha fazla cinsel performans bekleyen bayanlardır. Belirtilmelidir ki bayan azdırıcı kremler oldukça etkindir ancak menopoz sonrası bayanların cinsel aktivasyonunu asla sağlayamaz. Bunu belirtmek gerekiyor çünkü kullanım hatalarının büyük bir kısmı bunlardan kaynaklıdır.

  Bayan azdırıcı kremler ya da diğer adı ile orgazm kremleri cinsel ilişkilerden 15 dakika önce kullanılması yeterlidir. Her cinsel ilişki için tekrarlanmamalıdır aksi takdir de önerilen miktarı aşılmış olur. Bu yüzden bayan azdırıcı kremleri kullanmadan önce kullanım kılavuzlarını detaylı okumanız ve kullanım kılavuzlarına uygun şekilde kullanmanız gerekmektedir. Her üründen ürüne ve markadan markaya değişen önerilen miktar olmaktadır. Bu değişen önerilen miktarları kesinlikle aşmayınız aksi takdir de vajinismus hastalığına dahi yol açabilmektedir. Bayan azdırıcı kremler kesinlikle temiz tene kullanılmalıdır ve genital bölgeye sürülür. Genital bölgenin anlamını bilmeyenler için kısacası vajina ve bölgesi olarak tanımlanabilir. Birim bölgeye önerilen miktar kadar homojen sürülerek bu bayan azdırıcı kremler ya da diğer adı ile orgazm kremler kullanılmalıdır. Aynı zamanda dikkat edilecek önemli bir husus şudur ki ürün açıklamalarında ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgilere yer veriyor ve bu noktada tercih edeceğiniz ürünlerin detaylarını sunuyoruz.

Vagifix Vajina Daraltıcı Krem Vajina Daraltma Kremi
Piyasada: 99,00 TL
Bizde: 79,00 TL
Scream Cream Bayan ve Kadın Azdırıcı Orgazm Kremi
Piyasada: 69,00 TL
Bizde: 49,00 TL